Twój numer został wysłany, prosimy oczekiwać na kontakt.

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

Zwykle oddzwaniamy w ciągu 5 minut.

+48517622646
bateryjnie@gmail.com
Bateryjnie - Zestawy do rowerów elektrycznych - Zduńska wola
Twój koszyk: 0,00zł

Rynek rowerów elektrycznych i hulajnóg w Polsce

 

Rynek rowerowy w Polsce ciągle przechodzi dynamiczne przeobrażenia. Ostatnimi czasy rowery elektryczne i inne pojazdy zasilane prądem zyskują coraz większy udział procentowy w rynku polskim. W Europie obecny trend jest jeszcze bardziej widoczny. Faktem jest, że rowery klasyczne nadal będą wiodły prym w branży rowerowej , jednak stosunek sprzedaży 30 % do 70 % wydaje się coraz bardziej realistyczny.

Obecnie na rynku polskim mamy do czynienia ze stabilizacją w segmencie pojazdów elektrycznych. powoli wychodzimy z dzikich zakupów komunijnych desek typu "Hooverboard" a zaczynamy rozglądać się za coraz bardziej rozbudowanymi urządzeniami typu: hulajnogi elektryczne, rowery elektryczne, zestawy do konwersji roweru na elektryczny, deskorolki elektryczne. Nie kupujemy już urządzeń nieznanego pochodzenia ponieważ doświadczenie podpowiada nam co dzieje się z tymi pojazdami. Samozapłony, awarie, odpadające części nie są niczym dziwnym i kierują nas do coraz lepszych rozwiązań sprawdzonych na światowym rynku..

Obecnie można zauważyć, że część firm opanowuje rynek pojazdów elektrycznych.  Poniżej zestawienie marek które warto brać pod uwagę przy zakupie dobrego, niezawodnego sprzętu z gwarancją i serwisem w Polsce.

Rowery Elektryczne  :

Eco Bike,

Overfly,

Tryb Eco,

Lovelec

Rowery elektryczne "Brandowe":

Trek,
Romet,
Giant

pozostałe rowery z napędami shimano, bosch.

Zestawy Elektryczne do rowerów (Konwersja):

Rapid Solution,

Eco Bike

Hulajnogi Elektryczne:

Techlife,

Kugoo,

Xiaomi ,

Dualtron,

Ninebot

Bardzo ważnym elementem jest zakup pojazdu elektrycznego w sprawdzonej firmie najlepiej lokalnej. "Elektryki" mimo to, że są dość proste w swojej budowie to jednak nie są chętnie serwisowane i zakup w sklepie stacjonarnym daje nam możliwość naprawy w serwisie sprzedawcy i/lub na gwarancji wysyłki do producenta wadliwego towaru...

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego na zakupy lub testy i zakup w sklepie stacjonarnym. [ Adres sklepu]

Nasz oferta: [LINK]

Powiązana kategoria