Twój numer został wysłany, prosimy oczekiwać na kontakt.

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

Zwykle oddzwaniamy w ciągu 5 minut.

+48517622646
bateryjnie@gmail.com
Bateryjnie - Zestawy do rowerów elektrycznych - Zduńska wola
Twój koszyk: 0,00zł

Czy warto wgrywać MODA czyli nowy soft do hulajnogi Xiaomi?

Czy warto modyfikować oprogramowanie hulajnogi?

Modyfikacja oprogramowania Xiaomi M365 umożliwia zwiększenie prędkości maksymalnej do max 32 km/h co sprawia M365 najszybszą na dzielnicy. W trakcie modyfikacji można również zmienić: prędkość uruchamiania silnika od startu, hamowanie elektryczne, kiedy ma włącząć się tempomat, jakie prędkośći na poszczególnych trybach, jaka moc przy starcie i wiele więcej ( zadzowń chętnie podpowiemy tel. 517622646)


Czy zwiększenie prędkości maksymalnej jest legalne i "zdrowe" dla sprzętu baterii?

Czy legalne?: NIE ale jak ktokolwiek ma sprawdzić czy mamy wgranego moda. Generalnie modowanie ma sens po gwarancji lub bierzemy na siebie ewentualne naprawy. ( wgranie oryginalnego softu powinno zadziałać w naprawie na gwarancji) Świadome osoby wiedzą , że mody nie wpływają źle na naszą hulajkę i robią Chip Tunning od razu po zakupie gdyż czekanie 2 lata na super szybką hulajnogę jest nie dla nich. Jeśli jednak jesteś bojaźliwy i wolisz przez  2 lata gwarancji jeździć bardzo spokojnie i według zaleceń producenta to nasza usługa nie jest dla ciebie.


Czy zdrowe dla baterii i podzespołów?

Ulubiona odpowiedź : To zależy.:

  1. Nie ponosimy odpowiedzialności za awarie wynikające z Modowania ale z doświadczenia wiemy, że nikt nie ponosi a hulajnogi rzadko mają problem np. ze sterownikiem.
  2. Nasza testowa hulajnoga ma 1500 km przebiegu na zwariowanym sofcie i jak dotąd nie poległa .
  3. Zmodowana hulajnoga jest demonem ale nie wołem pociągowym, sprawdzamy czy nie jest przegrzana i dajemy odpocząć.
  4.  Bateria dostaje troszkę więcej ognia ale wytrzymuje większe obciążenia.


Czy hulajnoga traci gwarancję w przypadku modyfikacji?

Tylko w momencie korzystania ze z moda.. W przypadku naprawy gwarancyjnej wgrywamy oryginalny soft i temat jest zakończony.

Czy po modyfikacji możemy używać aplikacji Mi Home ? Tak ale.. nie możemy dopuścić do aktualizacji gdyż stracimy Moda, hulajnoga znowu będzie ospała i będziesz musiał u nas ponownie wgrać Soft Wariat ale już taniej gdyż program do wgrania będziesz mieć na mailu. :)

Jak dokonać moda ?

Jeśli masz hulajnogę Xiaomi zakupioną do 2021 roku to jest duża szansa na modyfikację w cenie standardowej. Jeśli masz nowszy model może okazać się, że konieczna jest wymiana sterownika - koszt 450 zł. Modyfikacje wykonujemy w Zduńskiej Woli Złota 1 tel 517622646 lub wysyłkomo za jedyne 60 zł w dwie strony, my zamawiamy kuriera. Koszt modyfikacji z softem po 2022 roku czyli od 3.1 cena MODA 450 zł, starsze modele 80 zł.

Powiązana kategoria